Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeguby wewnętrzne w 1.8T ARX są zamienniki ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeguby wewnętrzne w 1.8T ARX są zamienniki ?

    polecam ten sklep Link

  • #2
    Przeguby wewnętrzne w 1.8T ARX są zamienniki ?

    Witam,

    Mam taki problem z przegubami wewnętrznymi: przy przyspieszaniu np: 3 bieg i od 30km/h, czuć telepanie budą. Przy skręcie np w prawo gdy dociążana jest lewa strona wozu czuć jakby mocniej to telepanie, przy skręcie w lewo przy prędkości np 80km/h nie telepie tak jak przy skręcie w prawo. Trochę to wkurzające i mój mechanik stwierdził że to mogą być uszkodzone już przeguby wewnętrzne. Pytanie - czy one występują jako osobne części czy tylko z półosią ...
    *1B1B*1.8T*4x4
    *1B1B*1.9T*DSG

    Komentarz


    • #3
      oczywiście że występują same przeguby tzn wewnetrzny i zewnetrzny, możesz kupic też kpl półoś[/code]
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        Wielkie dzieki, bo bylem w sklepie i mi powiedzieli ze jesli w katalogu Lobro niema jako osobny przegub to występuje tylko z półosią....


        A czy ktos wie gdzie kupie same przeguby wewnetrzne ?

        [ Dodano: Pią 24 Paź, 08 15:45 ]
        No dobrze tylko gdzie taki przegub nabędę . Aha i czy pasować będzie od zwykłej 1.8T ?

        [ Dodano: Pon 17 Lis, 08 15:55 ]
        Witam!

        Odświeżam temat, bo mam ogromną prośbe do kogoś z ETKĄ. Aktualnie nie jestem w jej posiadaniu i chciałbym spytać. Czy przegub wewnętrzny dla motoru ARX jest taki sam tj wymiary itd. jak dla motorów AGU; AQA; ARZ; AUM...? Bardzo proszę o pomoc bo drgania budy są naprawdę ciężkie do strawienia...

        Pozdrawiam
        *1B1B*1.8T*4x4
        *1B1B*1.9T*DSG

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X